Hakkımızda

Hakkımızda

 FS Gıda Mad. L.T.D. / A.Ş. 2011 FS Gıda mad. Ltd. Şti./ İstanbul,da 2011 yılında kurulmuş olup,www.mylasse.com.tr adresli websitesi üzerinden E-Ticaret hizmeti vermeye devam etmektedir.

Fs Gıda Mad. Ltd. Şti, faaliyet gösterdiği ilk günden bu yana sloganı ile E-Ticaret sektöründeki çalışmalarına azami gayret ve verimlilik ile devam etmektedir. Şirketimiz genel olarak , organik zeytinyağı kategorisinde ürünler sunmakta olup, mevcut ürün portfolyosunu günden güne genişletmeyi ve müşterilerinin ihtiyaçlarını eksiksiz olarak internet üzerinden yapılacak güvenli alışverişler ile karşılamayı amaçlamaktadır.

Sektördeki tecrübelerimizle beraber müşterilerimize hizmet vermekte olup, ilk günkü heyecanla çalışmalarımıza aralıksız devam etmekteyiz.

Misyonumuz:

Zeytin ağacı, sen çok yaşa!

Umut, doğanın bize sunduklarının coşkusu ve biraz da tutku. İşte bu üç kelime Mylasse yolculuğundaki en büyük ilhamımız, tüm zorluklara rağmen destekçimiz. Eski çağlardan beri birçok efsanenin odak noktası olan barış, inanç, güç, bütünlük, zaferi temsil eden zeytin ağacı; adeta tabiat ananın bize sunduğu bir mucize. Biz de iki kız kardeş olarak bu yolda birlikte yürüyeceğimize, yüksek kaliteli zeytinyağının mucizesini tarladan sofranıza aktaracağımıza söz verdik. Hiçbir katkı maddesi, kimyasal işleme olmadan bu sağlıklı lezzeti size sunduğumuz için çok heyecanlıyız!

Vizyonumuz:

Biz Mylasse ailesi olarak, Milas’ın geçmişinden, ruhumuza dokunan nimetlerinden ilham alarak engebeli dağların arasında konumlanan mucizevi yeşilliğin içinde zeytin ağaçlarımızdan elde ettiğimiz zeytinyağı markamız Mylasse’yi organik standartlara uygun sevgi ve emekle üretiyoruz. Bölgeye özel memecik zeytininden, polifenolü yüksek, asiditesi düşük, meyve kokusu kuvvetli yağ elde ediyoruz. Gelecekte yaşayacağımız hayatı daha kaliteli ve sağlıklı yaşamak için buradayız.